07 квітня 2015, 11:57

Кабмін пропонує фінансувати політичні партії з держбюджету

УНІАН

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді України внести зміни до Бюджетного кодексу і передбачити з 1 січня 2017 у загальному переліку видатків державного бюджету статтю про фінансування політичних партій. Про це йдеться в проекті закону «Про внесення змін до статті 87 Бюджетного кодексу України (щодо фінансової підтримки політичних партій)» (№2564), повідомляє УНІАН.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Частину першу статті 87 Бюджетного кодексу України доповнити пунктом наступного змісту: «фінансову підтримку політичних партій», - йдеться в проекті закону. - Закон набирає чинності з 1 січня 2017 року».

Як сказано в пояснювальній записці до законопроекту, мета нововведення – покласти край природі політичної корупції.

«Ухвалення проекту закону сприятиме підвищенню прозорості фінансування політичних партій в Україні, протидії політичній корупції, приведенню законодавства у сфері фінансування політичних партій у відповідність з міжнародними стандартами системи політичного фінансування», - йдеться в пояснювальній записці.

Станом на жовтень 2014 року, за даними ЗМІ, в Україні налічувалося близько 225 політичних партій.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати