24 червня 2015, 15:48

Кабмін підтримав створення єдиного держадміністратора реєстрів Мін’юсту

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України підтримав позицію Міністерства юстиції України щодо визначення єдиним адміністратором державних та єдиних реєстрів, тримачем яких є Мін’юст, новоствореного державного підприємства, що належить до сфери управління Мін’юсту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Це закріплено розпорядженням уряду №628-р від 5 червня 2015 року, оприлюдненим на веб-сайті Кабміну.

Крім того, Кабмін підтримав необхідність вивчення разом із Міністерством внутрішніх справ, Міністерством закордонних справ, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством фінансів, уповноваженим Верховної Ради України з прав людини (за згодою) питання стосовно визначення єдиного адміністратора реєстрів, що забезпечують здійснення ідентифікації особи, держателями яких є органи державної влади, з метою упорядкування їх діяльності, та подання у місячний строк Кабінетові Міністрів України пропозицій щодо розроблення оптимальної структурно-функціональної моделі ідентифікації особи з використанням наявних державних та єдиних реєстрів, інших інформаційних баз, що перебувають у власності держави.

Опрацювання цього питання Кабмін доручив провести із залученням міжнародних експертів і представників інститутів громадянського суспільства.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати