01 лютого 2021, 12:18

Із початку року в Києві зареєстровано майже 2 тисячі звернень щодо домашнього насильства

Прес-служба КМДА

Протягом січня 2021 року в Києві зареєстровано 1960 звернень стосовно домашнього насильства, з яких 743 звернення зарестровано під час новорічних свят. Зокрема, до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству звернулося 456 осіб.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда, повідомляє прес-служба КМДА.

«Важливо констатувати те, що ми не спостерігаємо сплеску насильства. Але за перший місяць нового року ми виявили нову необхідність – місто потребує ще одного притулку для постраждалих. На сьогодні він заповнений на 100%, що свідчить про потребу такого закладу. До того ж, минулого року ми відкрили дві кімнати кризового реагування, у яких потерпілі можуть перебувати до 10 діб. Але часто їм нікуди потім йти, і притулок стає прихистком, у якому вони можуть проживати вже до півроку. Тобто, «кризові» працюють максимально ефективно в комплексі з притулком. Принаймні, ще один такий заклад потрібен якнайшвидше», – зауважила Марина Хонда. 

Нагадаємо, минулого року з приводу домашнього насилля у Києві було зареєстровано понад 22 тис звернень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати