05 травня 2021, 14:50

Із початку року у Києві зафіксовано майже 7,5 тис звернень щодо домашнього насильства

Пресслужба Київради

Протягом чотирьох місяців у Києві зафіксовано 7459 звернень стосовно домашнього насильства. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, зазначає пресслужба Київради.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "За психологічне насильство щодо колишньої дружини чоловік відпрацює 150 годин громадських робіт"

«До поліції за цей період надійшло 6001 звернення. А до нашого міського Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству звернулися 1458 людей. Протягом квітня надійшло 1755 та 319 звернень відповідно. Що стосується «кризових кімнат», то ними з початку року скористалися 71 особа, з них 40 – жінки, 30 – діти та один чоловік», – зазначила Марина Хонда.

Вона також нагадала, що місто розпочало створення нового притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства. Послугами діючого притулку з початку року скористалися 22 особи (12 жінок та 10 дітей).

Якщо ви постраждали від домашнього насильства, можете звернутися телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри 15-00» або особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за телефоном: 102.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати