23 жовтня 2019, 16:33

Інженери з комп’ютерних систем є найбільш оплачуваною категорією працівників у столиці

Укрінформ

У Києві найбільш високооплачуваною вакансією є посада інженера з комп’ютерних систем у представництві іноземної компанії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Призи та дарунки у 2019 році: яка вартість не оподатковується".

Про це повідомили у пресслужбі Київського міського центру зайнятості, зазначає Укрінформ.

"Інженери з комп’ютерних систем є найбільш оплачуваною категорією працівників у столиці, які зі значним відривом випереджають інші професії", - повідомили у центрі зайнятості.

Так, за даними КМЦЗ, станом на 1 жовтня 2019 р. середньомісячна зарплата таких працівників становить 47 086 грн. Водночас претенденту, який відповідатиме вимогам, роботодавець готовий платити 90 тис. грн на місяць.

(для перегляду натисніть на зображення)

1571830340-474

У службі зайнятості зазначають, що вже понад півроку вакансія залишається незаповненою. Кандидат на вакантну посаду має бути висококваліфікованим фахівцем у вузькому напрямку комп’ютерних технологій.

Високу зарплатню також пропонують на посади помічника судді (23 тис. грн) та голови державного агентства (21 005 грн).

При цьому для низки категорій працівників зарплату обіцяють на рівні 20 тис. грн: начальник лабораторії з контролю виробництва, монтажник зовнішніх трубопроводів, комплектувальник меблів, оббивальник меблів, чистильник димоходів та камінів, колорист (лакофарбові виробництва).

По 18 тис. грн можуть отримувати шоколадник та оператор з обробки інформації й програмного забезпечення. Трохи менші зарплати можуть бути у старшого електромеханіка-командира (17 668 грн) та помічника керівника виробничого підрозділу (17 000 грн).

У межах від 16 000 до 17 000 грн - зарплата в майстра зміни, авторемонтника, газорізальника, механіка виробництва, начальника сектора, майстра зеленого господарства, електромеханіка з ремонту та обслуговування електронної медичної апаратури, ремонтника висотних частин будинків та машиніста автогрейдера.

Близько 16 000 грн роботодавці обіцяють контролеру матеріалів та виробів, монтажнику систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації, 15 500 грн - будівельному електромонтажнику та інженеру-програмісту.

Читайте також: "Скасування військового збору: потреба чи профанація?".

По 15 000 грн буде зарплата у кріпильника, верхолаза, начальника відділу технічного контролю, начальника дільниці, головного конструктора, інженера та фахівця з пожежної безпеки, електромонтажника-налагоджувальника, електромонтера головного щита керування електростанцією, машиніста навантажувальної машини та кранового електрика.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати