10 травня 2022, 11:42

INTEGRITES представить Україну на London International Disputes Week 2022

INTEGRITES

INTEGRITES вже другий рік поспіль бере у участь у London International Disputes Week, ставши першою юридичною фірмою-учасницею від України в 2021 році.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Подія на тему «Вирішення спорів – глобально, стало, етично?» відбудеться 9-13 травня у Westminster Central Hall у Лондоні у гібридному форматі. Форум висвітлить різноманітні аспекти вирішення міжнародних спорів. У програмі LIDW22 – поточні глобальні проблеми галузі, зокрема, сталий розвиток у вирішенні спорів; корпоративна соціальна, етична та екологічна відповідальність і пов’язані з ними питання; виклики, які ставить позиція «добробуту за будь-яку ціну»; спори на тему зміни клімату; показання свідків; торговельні проблеми в оцифрованому світі та роль Лондона в децентралізованому світі.

Партнер і керівник практики міжнародного арбітражу INTEGRITES Олена Перепелинська візьме участь у панельній дискусії «Лондон як платформа для вирішення спорів за участі сторін з України та Казахстану: спори у турбулентні часи». Учасники сесії розглянуть роль лондонського арбітражу та лондонських судів, роль англійського права та зміни в роботі юристів у складні часи. Олена поділиться думками щодо деяких аспектів вирішення транскордонних спорів.

Олена Перепелинська: «Я пишаюся тим, що представлятиму INTEGRITES як українського члена LIDW 2022. Участь у форумі цього року є особливо важливою, оскільки війна в Україні спричинить складні спори у майбутньому. Вони будуть пов’язані з численними зривами контрактів внаслідок російської військової агресії. Надзвичайно важливо визначити та обговорити головні особливості вирішення спорів із залученням сторін з України, враховуючи роль Лондона як платформи для вирішення міжнародних спорів.»

Реєструйтеся, щоб відвідати панельну дискусію.

Більше інформації про LIDW22 за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати