19 березня 2020, 15:23

ІІІ Судовий форум ААУ перенесено на 15 травня 2020 року

Асоціація адвокатів України

З метою попередження розповсюдження захворювання на коронавірус ІІІ Судовий форум Асоціації адвокатів України було перенесено на 15 травня 2020 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


700_Суд

Дата, час та місце проведення: 15 травня 2020 р.; 08:00-19:00; InterContinental Kyiv (за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2A).

Серед спікерів: Міністр юстиції України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, Заступник Голови Верховного Суду, Заступник Голови Вищої ради правосуддя, Голова Конституційного Суду України, Секретар Великої Палати Верховного Суду, судді різних інстанції, провідні адвокати, представники органів державної влади,  науковці та інші відомі правники, які забезпечать високу професійність обговорення питання судоустрою та судочинства.

Головні теми заходу:

  • Судова реформа. Версія 2.0.2.0 (здобутки та прорахунки реформи 2017 року; нова хвиля реформ; переосмислення існуючих юрисдикцій; адвокатура в умовах нового судочинства; реформа ВРП та ВККС; вплив громадськості на правосуддя та ін.);
  • Процесуальні лайфхаки: від проблем до можливостей (процесуальні новели в дії, реалії оскарження судових рішень, забезпечення позову, доказування в цифрову добу; протидія зловживанню процесуальними правами та ін.);
  • Місія можлива: менеджмент складних та резонансних справ;
  • AdvoTECH та судове представництво (нові стандарти судового представництва, адвокатська етика vs.ефективність, можливості ЄСІТС та електронного суду, штучний інтелект, безпека використання технологій судовим адвокатом, адвокатські «Soft skills»).

Також на учасників чекають бутік-конференції з: сімейних спорів; літігації з кримінальним елементом; іпотечних спорів; етики та репутації арбітражного керуючого;  екологічних спорів «Держава vs особа в екологічних спорах».

Генеральний партнер: EQUITY
Експертний партнер: Pavlenko Legal Group
Професійний партнер: VB PARTNERS
Спеціальний партнер: ПП «АВТО-АКТИВ», перший офіційний дилер INFINITI в Україні 
Партнер бутік-конференції з банкрутства: ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та партнери»
Партнер бутік-конференції з літігації з кримінальним елементом: GRACERS
Партнер бутік-конференції з сімейних спорів: MITRAX
Партнер бутік-конференції з іпотечних спорів: EVERLEGAL
Партнер бутік-конференції з екологічних спорів: GRECO
LegalTech партнер: ЛІГА:ЗАКОН
Партнери: Amber Law Company, AS Legal, Elite Consult Group, ЮФ “Горецький та партнери”, МЮФ Kinstellar, АО “Лещенко, Дорошенко та партнери”, LEXJUS, PRAVO GARANT, АО “Radzievsky & Yarovy” та ін.

Програма та реєстрація - за посиланням.

З приводу питань звертайтеся, будь ласка, за контактами: e-mail: forum@uaa.org.ua; моб.: +38 067 239 86 90.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати