27 січня 2021, 12:57

Ідеальне лого юридичної фірми: 4 складові

Логотип служить візуальним відображенням бренду та можливістю справити враження на людей, які вперше бачать це зображення. Вдалий логотип відображатиме «особистість» юридичної фірми та якість її роботи. Його треба зробити простим, але при цьому професійним, зазначає веб-сайт Law Fuel. Якою б великою чи маленькою не була юридична фірма, вона обов’язково отримає користь від професійно розробленого логотипу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Юридичний бізнес — це не просто що посієш, те й пожнеш"

Ось декілька ключових характеристик дизайну, які слід шукати в логотипі.

Простота

Логотип має бути впізнаваний, має передавати особливість бренду з одного погляду, незалежно від того, де він з’являється чи наскільки масштабно надрукований. Може бути досить складно досягти ідеального балансу простоти та впізнаваності, але ви завжди повинні бути прихильником простоти в обраному дизайні.

Професіоналізм

Юридичні фірми повинні створити професійну ідентичність бренду, щоб позиціонувати себе як надійні інституції у своїх сферах діяльності. Логотип, який не просто професійно створений, але сам по собі випромінює професіоналізм, важливий для формування довіри до бренду. Докладаючи зусиль до добре сформованого, професійного логотипу, ви турбуєтесь про те, як сприймається ваша фірма, і показуєте, як пильно стежите за деталями.

Розумні поєднання кольорів

Пам’ятайте, що певні кольори викликають певні почуття. Переконайтеся, що вибрані вами кольори пробуджують у ваших клієнтів почуття, які ви хочете та задумали. Однак намагайтеся уникати вибору більше 2–3 кольорів для використання у логотипі, оскільки чим більше кольорів, тим більша ймовірність їх «зіткнення». Крім того, складні кольорові схеми може бути важко відтворити у друкованому вигляді.

Представництво

Логотип має відображати фірму та вид роботи, яку вона виконує. Логотип фірми, що займається травмами, може використовувати інші елементи дизайну, ніж фірми, що займається плануванням нерухомості, або юридичної фірми, котра працює за контрактом. Клієнтські та юридичні підходи різняться залежно від сфери практики, і на це також слід орієнтуватися у дизайні логотипу.

Важливо також пам’ятати, що логотип є візуальним зображенням бренду, але не самим брендом. Більш важкою і важливою роботою є створення репутації бренду, яка буде сприятлива та надійна, і яку потім можна посилити за допомогою високоякісного логотипу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати