30 червня 2023, 14:13

ГУР: Російські окупанти зменшують присутність на території ЗАЕС

Головне управління розвідки МО України

За останніми даними, російські окупанти поступово залишають територію Запорізької атомної електростанції. Про це повідомили в ГУР.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Розпочато масштабні навчання екстрених служб з подолання наслідків можливого теракту на ЗАЕС".

Як зазначається, одними з перших зі станції поїхали троє співробітників "росатому", які керували діями росіян. Також рекомендації евакуюватися отримали українські співробітники, які підписали контракт із "росатомом".

"Згідно з отриманими вказівками вони мають від’їхати до 5 липня. Бажаний напрямок – територія окупованого Криму. На сьогодні відомо про від’їзд на півострів начальниці юридичного відділу Манцурової, головного інспектора Штатського та заступника станції із забезпечення Губарева", – йдеться в повідомленні.

Також на території самої ЗАЕС та в місті-супутнику станції Енергодарі поступово зменшується кількість військових патрулів. У ГУР повідомили, що персоналу, що залишається на станції, дано вказівку "в разі будь-яких аварійних ситуацій звинувачувати Україну".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати