19 січня 2022, 18:45

Григорій Плачков просить поновити його на посаді Голови Державної інспекції ядерного регулювання

Пресслужба ОАСК

До ОАКС надійшов позов щодо поновлення Григорія Плачкова на посаді Голови Державної інспекції ядерного регулювання України. Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Філарет позивається до Державної служби з етнополітики та свободи совісті"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Серед позовних вимог зазначено – визнати протиправним та скасувати розпорядження КМУ, а також наказ Держінспекції про звільнення позивача.  

Окрім цього позивач просить визнати протиправними дії Міністра енергетики України Германа Галущенка, які полягають у проведенні оцінювання та внесення відповідних пропозицій щодо оцінювання службової діяльності державного службовця, а саме Голови Держатомрегулювання – Головного інспектора з питань ядерної та радіаційної безпеки України Григорія Плачкова на розгляд до Кабінету Міністрів України, а також визнати протиправним та скасування розпорядження Уряду  в частині затвердження висновку щодо даного оцінювання.   

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати