12 серпня 2015, 15:58

ГПУ завершила службове розслідування щодо підготовки конкурсу на посади прокурорів місцевих прокуратур

Прес-служба Генеральної прокуратури України

Генеральною прокуратурою України закінчено службове розслідування щодо можливих порушень вимог бюджетного та іншого законодавства України під час імплементації положень нового Закону України «Про прокуратуру».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомив на брифінгу виконувач обов’язків Генерального прокурора України Юрій Севрук, повідомляє прес-служба ГПУ.

Розслідування проводилось з метою вивчення процедури та порядку підготовки системи тестування для проведення конкурсу на заміщення посад прокурорів місцевих прокуратур, керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників і заступників. 

Комісією встановлено, що, не зважаючи на чітко регламентовані Генеральним прокурором України порядок та строки, визначення конкретних виконавців робота з підготовки до тестування кандидатів на посади працівників місцевих прокуратур практично зведена нанівець. Виконавці підготовки тестових завдань відбиралися не прозоро, а на підставі лише «усних домовленостей», їх фаховий рівень невідомий. До розробки тестових завдань не залучався жоден провідний юридичний вищий навчальний заклад країни. Тестові завдання отримали вкрай низьку оцінку за результатами їх опрацювання в Національній академії прокуратури України (висловлено зауваження до 1171 тестового завдання з 5235 наданих (22,4%). Генеральна прокуратура наразі не має жодних договірних відносин з виконавцями тестових завдань та не володіє авторськими правами на них. Крім того, в результаті службового розслідування встановлено, що не закінчено роботи по встановленню модуля онлайн тестування.

За результатами службового розслідування надано доручення заступнику Генерального прокурора Давіду Сакварелідзе, на якого безпосередньо покладено відповідальність за питання реформування органів прокуратури, у найкоротший термін вжити невідкладні заходи для усунення встановлених порушень і привести тестові завдання та порядок проведення тестування до вимог нормативних актів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати