05 серпня 2015, 13:13

ГПУ розслідує розкрадання кредитних коштів колишнім керівництвом ПАТ "ДПЗКУ"

Прес-служба Генеральної прокуратури України

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за підозрою колишнього голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та його заступника за ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах) КК України, повідомляє прес-служба ГПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як встановлено досудовим розслідуванням, останні, зловживаючи своїм службовим становищем, заволоділи грошовими коштами у сумі понад 177 млн грн, які отримані ПАТ «ДПЗКУ» від фінансової установи іноземної держави за кредитним договором під державні гарантії для фінансування проектів у галузі сільського господарства.

У кримінальному провадженні 22 липня 2015 року Генеральна прокуратура України звернулася до суду із клопотаннями про здійснення процедури спеціального досудового розслідування.

3 серпня 2015 року рішеннями Печерського районного суду м. Києва відповідні дозволи надано, Генеральною прокуратурою України згідно до гл. 24-1 КПК України розпочато спеціальне досудове розслідування у цьому провадженні.

Довідково: ч. 5 ст. 191 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати