09 серпня 2022, 15:45

Голова Конкурсної комісії з добору членів ВККС закликав правників взяти участь у конкурсі

Голова Конкурсної комісії Тед Зажечни звернувся до правників України із запрошенням скористатись історичним шансом змін у судовій владі України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП ініціює зміни законодавства, спрямовані на подолання кадрового дефіциту у судовій системі"

Вже минула більша частина строку для подачі заяв кандидатами на участь у конкурсі на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії України. Кінцева дата подачі документів - 22 серпня 2022 р.

У зв'язку з цим Голова Конкурсної комісії Тед Зажечни звернувся до правників України:

"Мої вітання всім вам. Мене звати Тед Зажечни, я Голова та член Конкурсної комісії України. Станом на сьогодні, 8 серпня 2022 року, у кваліфікованих кандидатів залишилося два тижні, щоб подати заявку до Конкурсної комісії для допуску до конкурсу з відбору щонайменше 32 кандидатів, які будуть рекомендовані Вищій раді правосуддя для призначення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України у складі 16 осіб.

До участі у конкурсі та подачі заявок запрошуються всі особи, котрі відповідають умовам конкурсу і демонструють високий рівень доброчесності та професійної компетенції - судді, юристи та науковці.

Процес судової реформи, схвалений Верховною Радою, має важливе значення для вступу України до Європейського Союзу. Не менш важливо і те, що ця судова реформа необхідна для відправлення правосуддя і доступу до нього, а також розвитку демократії задля народу України.

Конкурсна комісія запевняє усіх кандидатів, що це буде справедливий конкурс, який проводиться максимальна відкрито, чесно, неупереджено і незалежно.

Рекомендованими кандидатами будуть ті, кого визнають кращими з поміж найбільш кваліфікованих претендентів. Не всі претенденти будуть допущені до подальших етапів конкурсу. Тим не менш, всі, хто подають заявки, можуть пишатися тим, що запропонували свої знання, навички та досвід, щоб служити своїм українським співвітчизникам в цьому найважливішому процесі судової реформи".

Нагадаємо, конкурс на посади членів ВККС було відновлено з 15 липня 2022 року. Ознайомитися з оновленими документами для конкурсу на зайняття вакантних посад членів ВККС України можна за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати