23 червня 2021, 16:10

Гліба Бялого обрано головою Робочої групи з питань зовнішньої торгівлі АСС

Астерс

Партнер Астерс Гліб Бялий був обраний головою Робочої групи з питань зовнішньої торгівлі Американської торговельної палати в Україні (АСС), міжнародної бізнес-асоціації, що об'єднує провідні транснаціональні та українські компанії, що ведуть діяльність в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Благодійний проєкт DobroRun від Астерс та фонду Таблеточки переміг у найпрестижнішій міжнародній PR-премії"

Bialyi

Робоча група з питань зовнішньої торгівлі у рамках Комітету АСС з питань харчової промисловості працює задля забезпечення передбачуваності у сфері регулювання міжнародної торгівлі, а також спрощення процедур експорту та імпорту харчових продуктів.

"АСС високо цінує активне залучення членів Палати у виборчий процес. Ми сподіваємося на подальшу успішну та продуктивну діяльність цієї важливої для Палати Робочої групи", – йдеться в офіційному повідомленні Американської торговельної палати в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати