31 травня 2021, 14:51

Глава держави ініціював створення Президентського університету: підписано Указ

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 217/2021 «Питання проекту «Президентський університет». Студенти такого ВНЗ отримають можливість стажування в Україні та за кордоном, зможуть реалізувати власні наукові проєкти, а після закінчення навчання — отримати офіційне працевлаштування. Навчання розпочнеться у 2023 році.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Глава держави підписав закон щодо стажу служби працівників судової охорони"

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

Передбачається, що освітній процес у Президентському університеті будуватиметься на основі спеціальностей, за 6 напрямками. Це інформаційні технології, кібербезпека та штучний інтелект, нанотехнології, аерокосмічні, енергетичні технології, біотехнології та науки про здоров’я, глобалізація та міжнародні комунікації.

Крім надання професійних знань, університет забезпечуватиме збалансований розвиток студента як особистості, здатної впроваджувати власні науково-технічні розробки та підприємницькі ініціативи.

До університету відбиратимуть найкращих випускників. Перший набір становитиме 120 осіб (шість напрямків по 20 студентів), а в найближчі п’ять років їхня кількість має зрости до 600.

До викладання в університеті запрошуватимуть найкращих українських фахівців; застосовуватимуться найсучасніші методики викладання (ключовий принцип: 30% теорії та 70% практики). Також до навчального процесу будуть залучені іноземні викладачі та експерти.

Планується впровадження гарантованого працевлаштування випускників університету, зокрема в провідних державних компаніях, дослідницьких та наукових установах, центральних органах влади.

Держава та партнери університету гарантуватимуть студентам національне та міжнародне стажування. Буде передбачена можливість компенсації вартості навчання з боку роботодавця. Університет, держава та партнерський бізнес забезпечать студентам реалізацію власних наукових розробок та їх подальшу комерціалізацію.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати