13 серпня 2019, 10:28

Gillette приносить мільярдні збитки: чоловіки не голяться

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

Procter&Gamble може похвалитися фінансовими результатами, які перевершили очікування аналітиків. Проте, бренд Gillette приносить компанії збитки в мільярди доларів. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Procter&Gamble - найбільший в світі виробник FMCG, тобто швидко реалізовані товари. Компанія тільки що опублікувала фінансові результати, які виявилися кращими за очікування аналітиків.

Однак, згідно з «Комерційних новин» («Wiadomości Handlowe»), тінь успіху компанії ставиться на моду волосся на обличчі. Чоловіки голять обличчя все рідше і рідше, і в результаті продукти Gillette втрачають свою популярність з року в рік.

В останньому кварталі P&G втратила 5,24 млрд доларів на продукти для гоління. Хоча продажі продукції компанії в цей час збільшилися (в залежності від категорії) навіть на дві цифри, компанія досягла найгіршого результату в категорії «краса».

 Gillette належить Procter&Gamble з 2005 року. Компанія купила бренд за 57 млрд доларів - це було найбільшим поглинанням в історії компанії. За даними «Комерційних новин», в той час як в нових рекламних роликах Gillette намагається переконати молодих споживачів голитися, але мода на щетину робить боротьбу за збільшення продажів дуже складною.

Джерело: money.pl

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати