26 березня 2015, 14:56

Генпрокурор України вийшов з Координаційної ради генеральних прокурорів СНД

Генеральна прокуратура України

Генеральний прокурор України припинив своє членство у Координаційній раді генеральних прокурорів країн-учасниць Співдружності незалежних держав (СНД), повідомляє Управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Генеральною прокуратурою України ініційовано питання про вихід з Рішення Ради глав держав СНД від 25.01.2000 р. «Про Координаційну раду генеральних прокурорів держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав» та припинення членства у цьому органі, що підтримано керівництвом держави», - повідомили у ГПУ.

Відповідне рішення української сторони зумовлено відсутністю реальних результатів та формальним підходом до організації роботи КРГП.

Згідно з даними інтернет-порталу Виконавчого комітету СНД, 17.03.2015 р. Україна вийшла із зазначеного Рішення Ради глав держав СНД та припинила членство Генерального прокурора України у Координаційній раді генеральних прокурорів держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати