28 квітня 2020, 10:35

Гендиректора держпідприємства викрили на наданні неправомірної вигоди

Прес-служба НАБУ

НАБУ та САП спільно з ГУБКОЗ СБУ викрили генерального директора державного підприємства на наданні неправомірної вигоди т.в.о. голови Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Адвокат намагався пронести до Печерського райсуду міста Києва вибухівку".

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Так, 27 квітня 2020 р. очільнику держпідприємства повідомили про підозру у вчиненні злочину, кваліфікованого за ч. 4 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Слідство задокументувало, що генеральний директор передав т.в.о. голови ДАЗВ 210 тис. грн в обмін на погодження призначення йому річної та щоквартальної премій у понад 430 тис. грн.

Як зазначається, розслідування вказаних фактів детективи НАБУ розпочали у березні 2020 р. за зверненням т.в.о. голови ДАЗВ.

Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати