19 березня 2015, 13:45

Гарячу воду не відключатимуть за борги житловим будинкам та соцзакладам – рішення Київради

Прес-служба Київради

Київрада зобов’язала теплопостачальні підприємства забезпечити безперебійне постачання гарячої води у соціальні заклади – дошкільні та навчальні заклади, заклади охорони здоров’я, соціально-медичні установи, підпорядковані Департаменту соціальної політики, а також мешканцям житлових будинків у разі виникнення заборгованості, повідомляє «Юридична газета» із посиланням на прес-службу Київради.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Виняток становлять планові та поточні ремонтні роботи, а також проведення щорічних випробувань з перевірки мереж в процесі підготовки до зимового періоду.

За відповідне рішення проголосували 95 з 109 депутатів Київради.

Доповідач з цього питання, голова постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександр Клюс нагадав, що минулого літа більшість споживачів у столиці були відключені від гарячої води, і це пояснювали необхідністю економії газу, щоб зекономити його на зиму.

«Сьогодні у нас, у нашого уряду, є можливість підготуватися до наступного опалювального сезону не в таких екстремальних умовах, закачати необхідну кількість газу і надати ліміти «Київенерго» і Дарницькій ТЕЦ для того, щоб вони в повному обсязі могли надавати послугу з постачання гарячої води киянам», - зазначив Клюс.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати