26 травня 2020, 18:40

ФОП-провайдери продовжать працювати за спрощеною системою оподаткування

Прес-служба Мінцифри

ФОП-провайдери можуть продовжувати працювати за спрощеною системою оподаткування з першого червня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифра запускає новий освітній серіал про кібербезпеку - "Кіберняні"".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри у своєму Telegram-каналі.

"Від 1 червня змінюється форма заяв, що подаються для реєстрації ФОП. Це – хороша новина для невеликих інтернет-провайдерів. Адже вони можуть обирати спрощену форму оподаткування", - ідеться у повідомленні.

У Мінцифри нагадали, що останніми місяцями виникали суперечки щодо можливості провайдерам-ФОПам, які працюють за КВЕДом 61.90, бути на спрощеній системі оподаткування.

Так, цим питанням переймались профільний комітет парламенту та Міністерство цифрової трансформації. Зокрема, Мінцифри ініціювало зустріч представників державних органів та асоціацій операторів і провайдерів. У ній взяли участь ІНАУ, Телас, АППК, Телекомпалата, Міністерство фінансів, Податкова служба, Держстат, Міністерство економіки, торгівлі та сільського господарства.

Отже, завдяки спільним зусиллям державних органів та ринку відтепер у заяві про реєстрацію ФОП-провайдери можуть окремо позначити, що вони не планують займатись забороненою для ФОП діяльністю.

Нагадаємо, Мін'юст затвердив нові форми заяв, що подаються для держреєстрації.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати