24 липня 2023, 13:05

ФДМУ заробив 41 млн грн на приватизаційних аукціонах тижня

ФДМУ

З 17 по 21 липня сума переможних ставок приватизаційних аукціонів Фонду держмайна сягнула 41 млн грн. У 11 аукціонах взяли участь 108 учасників, а завдяки конкуренції ціна активів зросла в 6,2 раза від стартової ціни, повідомили у ФДМУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ФДМУ запустив дашборд зі статистикою продажу держмайна в реальному часі".

У ФДМУ зазначили, що в попиті здебільшого була приватизація нерухомості. Серед активів адмінбудівлі в Київській та Чернігівській областях, нерухомість у Хмельницькій області, а також недобудова в Закарпатській області.

"Також нового власника отримала база відпочинку "Перлина" на Миколаївщині, яка останні роки не використовувалися за призначенням, але тепер має змогу отримати нове життя із залученням приватних інвестицій"– ідеться в повідомленні.

Торгами з найбільшою кількістю учасників та зростанням ціни лотів стали аукціони за два гаражі у Хмельницькій області, за які змагалися 25 та 29 учасників. Переможна ставка склала за лоти склала по 2 млн грн за кожен, з 735 грн стартових цін за один об'єкт нерухомості. Так, завдяки конкуренції вартість активів зросла в середньому у понад 2,7 тис. рази.

Водночас з 24 по 28 липня ФДМУ планує провести 13 приватизаційних аукціонів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати