19 вересня 2023, 13:08

ФДМУ запускає сайт із переліком санкційних активів

ФДМУ

Офіс цифрової трансформації ФДМУ запустив сайт, який містить перелік всіх арештованих активів росіян і колаборантів, які передані в управління Фонду. Про це повідомили у ФДМУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд передав ФДМУ активи російського пропагандиста Артемія Лєбєдєва".

У реєстрі вже розміщені 136 санкційних активів, серед них майно Михайла Шелкова, Володимира Євтушенкова, Аркадія Ротенберга, Володимира Сальдо, Сергія Цекова, президента-втікача Віктора Януковича тощо.

Надалі арештоване майно буде виставлено на приватизацію або оренду через систему Prozorro.Продажі, де кожен охочий у режимі реального часу зможе стежити за перебігом аукціону. 

"Сьогодні весь демократичний світ працює задля покарання держави-агресора. Наша команда – не виняток. Фонд держмайна запускає сайт sanlist.spfu.gov.ua. Мета – інформування української громадськості та іноземних партнерів про стан справ з усіма конфіскованими активами, які перебувають в управлінні Фонду. Важливо, аби кожен у кілька кліків міг дізнатися все про арештоване майно колаборантів або російських олігархів, яке надалі може принести прибуток державі", наголосив перший заступник голови Фонду держмайна України Денис Шугалій. 

У ФДМУ зазначили, що найближчим часом очікують на передачу ще близько 500 об'єктів російських олігархів і українських колаборантів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати