20 травня 2015, 11:00

FCLEX успішно захистила інтереси Біланівського ГЗК

ЮК FCLEX

Юристи компанії FCLEX успішно представили інтереси Біланівського гірничо-збагачувального комбінату в Автозаводському районному суді міста Кременчук Полтавської області у спорі за позовом фізичної особи до Кременчуцької районної ради. Предметом спору стали вимоги позивача скасувати затверджену Схему планування території Кременчуцького району, якою передбачено розвиток та освоєння Біланівського родовища залізистих кварцитів, повідомили у прес-службі ЮК FCLEX.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Спір триває більше року, пройшовши одне коло всіх судових інстанцій. У жовтні 2014 року Вищий адміністративний суд України своїм рішенням повернув справу на новий розгляд до першої інстанції. У свою чергу, Автозаводський районний суд міста Кременчук Полтавської області розглядав справу з грудня 2014 року і врешті, відхилив вимоги позивача. Таким чином, суд узаконив рішення Кременчуцької районної ради, яким було затверджено Схему планування території Кременчуцького району.

Інтереси клієнта в суді представляли партнер FCLEX В'ячеслав Краглевич та старший юрист Євген Філоненко.

Варто зазначити, що юридична компанія FCLEX здійснює безперервний юридичний супровід Біланівського гірничо-збагачувального комбінату від початку розробки проекту його будівництва. За попередніми оцінками, загальна вартість розвитку Біланівського родовища залізистих кварцитів та будівництва самого комбінату складатиме понад 1 млрд дол.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати