27 квітня 2020, 10:10

FASB пропонує відтермінувати набуття чинності новими стандартами обліку

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Рада зі стандартів фінансового обліку (Financial Accounting Standards Board, FASB) опублікувала Оновлені стандарти обліку (Accounting Standards Update, ASU), які повинні відтермінувати застосування стандартів оренди та визнання доходу певними стейкхолдерами на рік.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як COVID-19 вплинув на роботу підрозділів внутрішнього аудиту".

Так, корпорації, приватні та громадські некомерційні організація, які ще не підготували фінансову звітність, можуть перенести дату застосування нових стандартів.

Мета таких дій - надання короткострокової допомоги тим суб’єктам господарювання, які застосовують стандарт оренди, чинність якого добігає кінця, а також суб’єктам, що тільки починають застосовувати в обліку новий стандарт.

Відповідно до запропонованих змін, приватні компанії та приватні некомерційні організації матимуть можливість застосувати новий стандарт оренди для звітного періоду, який почнеться 15 грудня 2021 р., та у перехідний період з 15 рудня 2022 р. Громадські некомерційні організації, які ще не підготували фінансову звітність, зможуть застосовувати стандарт для звітності періоду з 15 грудня 2019 р., включаючи перехідні періоди.

Приватні компанії - франчайзери зможуть перенести дати набуття чинності стандартом визнання доходу. Вони матимуть можливість застосувати цей стандарт для звітного періоду з 15 грудня 2019 р. та перехідного періоду з 15 грудня 2020 р.

Очільник FASB Рассле Голден (Russell Golden) заявив: "Запропоноване FASB перенесення дат набуття чинності стандартами дає змогу компаніям повністю сфокусуватися на кризі COVID-19. Це перший з низки кроків, які ми робимо, аби допомогти нашим стейкхолдерам успішно запроваджувати принципи GAAP протягом цього часу".

Зацікавлені сторони мають змогу переглянути запропоновані Оновлені стандарти обліку та надати свої коментарі до 6 травня 2020 р.

Нагадаємо, Accountancy Europe надала рекомендації щодо складання звітності на час COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати