11 серпня 2022, 15:23

Фахівці урядових «гарячих ліній» навчатимуться психологічної допомоги

Пресслужба МОЗ

11 серпня розпочинається навчання психологічній допомозі фахівців урядових «гарячих ліній». До першого заходу долучаться 32 особи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як українцям за кордоном отримати психіатричну допомогу"

Під час тренінгу учасники навчаться надавати першу психологічну допомогу та реагувати на кризові ситуації під час консультування, посилять навички роботи зі складними абонентами, дізнаються, як протидіяти професійному вигоранню. Для підвищення ефективності навчання теоретичний матеріал буде підкріплений практичними вправами.

Тренінги проводитимуть тренери Міжнародної організації з міграції у межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, що впроваджується Міністерством охорони здоров’я України разом із партнерами за сприяння Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Загалом буде проведено чотири такі тренінги, за підсумками яких навчання пройдуть орієнтовно 120 осіб, які працюють на урядових «гарячих лініях» 15-47 і 15-44. 

Нагадаємо, раніше подібне навчання пройшли оператори «гарячої лінії» МОЗ України. Наразі триває масштабування курсу на інші урядові лінії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати