22 вересня 2021, 16:11

Facebook запускає систему сповіщення для пошуку зниклих дітей в Україні

Пресслужба Мінцифри

Facebook у партнерстві з Ювенальною поліцією, Кіберполіцією та Міністерством цифрової трансформації запускає в Україні інструмент для сповіщення про зниклих дітей AMBER Alert


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Майбутні водії зможуть готуватися до іспиту з ПДР онлайн, а права – отримувати Укрпоштою"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

У разі зникнення дитини Facebook поширить сповіщення AMBER серед користувачів соцмережі саме в тих зонах пошуку, де його/її бачили востаннє. Ці сповіщення міститимуть детальну інформацію та фотографію дитини. Користувачі соцмережі зможуть отримати всі деталі про зниклого/зниклу, а також поділитися ними з друзями на платформі. 

Емілі Вачер (Emily Vacher), керівниця відділу довіри та безпеки Facebook, зазначає, що для компанії безпека спільноти —  понад усе. «Україна —  одна з країн, у якій Facebook запускає AMBER Alert. Коли зникає дитина, найважливіше, що ми можемо зробити, — якомога швидше поінформувати про це громадськість. Сподіваємося, що надаючи потрібну інформацію потрібним людям у потрібний час за допомогою сповіщень AMBER у Facebook, допоможемо зниклим дітям якнайшвидше повернутися до своїх сімей», — сказала вона.  

«Знаємо, що шанси знайти зниклу дитину зростають, коли більше людей шукають її  — особливо впродовж перших 24 годин. Наша мета полягає в тому, щоб люди, котрі потенційно можуть допомогти, одержали ці сповіщення та поширили офіційну інформацію про зникнення дитини серед своїх друзів у соцмережі». 

Ігор Клименко, Голова Національної поліції України, сказав: «Я прошу вас додати в список таких AMBER Alert – сервіс Facebook, який повідомляє про зникнення дітей. Цей цифровий інструмент, визначаючи ваше місцезнаходження, надсилає сповіщення про дітей, які зникли неподалік. Під час розшуку вирішальною може стати кожна хвилина. Тож ми вітаємо впровадження сервісу AMBER Alert в Україні. І сподіваємося на небайдужість та допомогу всіх користувачів Facebook».

Михайло Федоров,  Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України, зауважив: «Запускаємо в українському Facebook надзвичайно важливий цифровий інструмент — AMBER Alert. Це спеціальна система оперативних оповіщень про зниклих у певній місцевості дітей. За допомогою AMBER Alert користувачі Facebook у своїй стрічці новин зможуть побачити фотографію дитини та куди звернутися, якщо її бачили. Як показує світовий досвід, вчасне повідомлення про зникнення допомагає місцевій громаді активно долучитися до пошуку. Працюємо над впровадженням такого інструмента разом з Facebook, Ювенальною поліцією та Кіберполіцією України». 

У жовтні 2016 року було опубліковане сповіщення AMBER про 4-річну дівчинку, викрадену у Флориді, США. Кейтлін Браун, анестезіолог лікарні Baptist East Hospital в Мемфісі, була на обідній перерві, коли впізнала зниклу дитину після того, як побачила сповіщення AMBER у Facebook. Її швидкі дії допомогли врятувати дівчину. Ця історія спонукала розробити системний підхід до пошуку зниклих дітей.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати