17 вересня 2019, 18:06

EVRIS відкриває перше міжнародне представництво в Сінгапурі

EVRIS

Юридична фірма EVRIS розпочала свою діяльність у 2015 р. невеликою командою юристів, які спеціалізуються на проєктах в українських та міжнародних судових процесах. Пройшовши кілька реорганізацій, поступово вона стала юридичною фірмою з повним комплексом послуг, яка відповідає потребам і запитам наших клієнтів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Сьогодні EVRIS — це більше ніж юридична фірма. Ми — мініхаб ідей, системних підходів і креативних рішень для бізнесу. Оскільки бізнес не стоїть на місці, ми рухаємося разом з ним. Наш перший міжнародний напрямок — Сінгапур.

Всесвітній банк вважає Сінгапур найкращим місцем у світі для ведення бізнесу. Сінгапур є стратегічним місцем для багатьох міжнародних компаній та великим регіональним центром для глобальної торгівлі, фінансів, транспорту і юридичних послуг.

Маючи надійну фінансову систему та стабільні політичні умови, Республіка пропонує відмінний трамплін для розширення бізнесу в Азії. Саме тому наша команда вирішила відкрити представництво в Сінгапурі», — коментують в EVRIS.

Сінгапурське представництво EVRIS пропонує такі послуги:

  • реєстрація бізнесу, представництв та іноземних філій;
  • реєстрація юридичних осіб;
  • ліцензування, агентства та поширення;
  • корпоративний комплаєнс та управління;
  • інвестиції в Сінгапур та Південно-Східну Азію;
  • державно-приватне партнерство (робота з іноземним адвокатом);
  • судові розгляди, арбітраж та вирішення спорів.

Координатором роботи представництва EVRIS у Сінгапурі стане радник Любомир Мужик. Він має більше ніж 10 років стажу в провідних юридичних компаніях України, з яких понад 7 років у статусі адвоката. За цей час він здобув значний досвід у вирішенні банківських і лізингових господарських спорів, у представництві інтересів у процедурі банкрутства.

За час роботи в українському офісі EVRIS Любомир супроводжував закриття значних угод, пов'язаних із переходами нерухомості внаслідок укладення договорів, захисту прав кредиторів при зверненні стягнення на іпотечне майно в позасудовому порядку, надавав консультації щодо захисту юридичної цілісності бізнесу.

Наразі Любомир досліджує інвестиційний клімат Південно-Східної Азії, вивчає нюанси корпоративного й банківського законодавства Сінгапура, розширює професійні та бізнесові зв'язки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати