05 листопада 2022, 12:08

Євгеній Солодко виходить зі складу партнерів Sayenko Kharenko і продовжить роботу під самостійним брендом

Sayenko Kharenko

З 1 листопада 2022 року партнер практики кримінально-правового захисту Євгеній Солодко відновить роботу свого власного адвокатського бюро, щоб зосередитись на нових продуктах, потреба у яких загострилась з початком війни.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Враховуючи, що великій фірмі набагато важче проявляти гнучкість у підходах до ціноутворення і розширенні клієнтської бази, ми прийшли до висновку з Євгенієм, що оптимальним рішенням зараз буде розділитися, за умови збереження стратегічного партнерства щодо подальшої роботи», — коментує Назар Чернявський, СЕО Sayenko Kharenko.

Практика кримінального захисту, яка залишається в Sayenko Kharenko під керівництвом Сергія Смирнова, як і раніше, буде зосереджена на роботі з корпоративними клієнтами і міжнародним бізнесом, які становлять ключову аудиторію фірми.

«Це були плідні роки співпраці, і, я вважаю, що разом з Sayenko Kharenko ми змогли побудувати бутік кримінального права всередині юридичної фірми повного циклу. Дякую фірмі та партнерам за довіру та досвід. Але в ці важкі для країни часи ми вирішили, що має сенс не втрачати додаткові можливості і спробувати новий формат співпраці» – зазначив сам Євгеній Солодко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати