12 червня 2024, 13:10

EVERLEGAL підписала Меморандум про співпрацю з Асоціацією професіоналів довкілля (PAEW)

EVERLEGAL

EVERLEGAL з радістю повідомляє про підписання партнерського Меморандуму з Асоціацією професіоналів довкілля (Professional Association of Environmentalists of the World, PAEW). Ця співпраця спрямована на підтримку екологічної трансформації та підготовку висококваліфікованих кадрів для зеленої відбудови України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


1718113377738

Асоціація професіоналів довкілля (PAEW) – це міжнародна громадська організація, яка об'єднує понад 7000 енвайронменталістів, забезпечуючи підвищення кваліфікації та обмін досвідом серед фахівців з усього світу. Метою PAEW є створення інструментів для екологічної трансформації у всіх сферах та галузях.

Війна в Україні призвела до масштабних людських втрат, гуманітарної кризи, підриву економіки та значних негативних наслідків для довкілля. Забруднення ґрунтів, повітря, водойм, лісові пожежі та руйнування екосистем стали невід'ємними реаліями сьогодення. З огляду на ці виклики, важливо підготуватися до відбудови України на основі найкращих світових практик та принципів.

"Україна має шанс стати лідером зелених трансформацій, впроваджуючи Європейський зелений курс. Для цього необхідно мати не лише стратегії, а й кваліфіковані кадри, здатні реалізувати ці стратегії на практиці." — Олександр Ружицький, партнер EVERLEGAL.

В рамках всеукраїнського дослідження "Зелені управлінці: кадри для зеленої відбудови України", ініційованого PAEW, було визначено необхідні знання та навички для успішної зеленої трансформації. Дослідження показало, що підготовка юристів та підвищення кваліфікації працівників державних органів, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів та суддів є критично важливими.

У рамках підписаного Меморандуму, EVERLEGAL та PAEW заснували Інститут довкілевого права з наступними пріоритетними завданнями:

  1. Підготовка пропозицій щодо внесення змін до навчальних програм з дисципліни "Екологічне право" та їх скерування до Міністерства освіти і науки України, вищих навчальних закладів.

  2. Розробка спеціального курсу для студентів із залученням експертів-практиків з метою надання практичних навичок у сфері екологічного права.

  3. Розробка лекцій для представників органів місцевого самоврядування для підвищення ефективності реалізації їх повноважень у сфері охорони довкілля та зеленої відбудови.

  4. Розробка навчального курсу підвищення кваліфікації для представників органів державного нагляду з залученням екологів-практиків, науковців та юристів.

Якісна освіта є ключовим аспектом розвитку кожної сучасної людини. Саме тому, ця співпраця має цільове значення для EVERLEGAL, адже вона є прямим вкладом у системні зміни для вдосконалення освітнього процесу та подолання кадрової кризи в Україні, а також — це ще один крок для досягнення Глобальних цілей сталого розвитку ООН, а саме: 

  • Ціль 4. Якісна освіта

Проєкт "Зелені управлінці" реалізовується з ініціативи PAEW за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні. Співпраця з EVERLEGAL сприятиме формуванню потужного юридичного кадрового потенціалу, необхідного для екологічної трансформації України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати