10 грудня 2021, 12:48

Етична рада затвердила необхідні документи для початку перевірки кандидатів та діючих членів ВРП

Пресслужба Етичної ради

Етична рада затвердила третій розділ Регламенту та Методологію. Таким чином в цілому ухвалено документи, які визначають порядок оцінювання відповідності кандидатів на зайняття посади члена Вищої ради правосуддя, а також діючих членів ВРП критерію професійної етики та доброчесності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба Етичної Ради.

9 грудня відбулося засідання Етичної ради. Відповідно до порядку денного, члени Етичної ради розглянули документи, які у подальшому регулюватимуть діяльність Ради. Вони одноголосно підтримали рішення про затвердження третього розділу Регламенту та Методології оцінювання відповідності кандидата на зайняття посади члена ВРП та діючих членів ВРП критерію професійної етики та доброчесності. Відтак, Етична рада готова невідкладно розпочати перевірку кандидатів на зайняття посади члена Вищої ради правосуддя. 

Коментуючи ухвалені рішення, Голова Етичної ради Лев Кишакевич зазначив: «Затверджено ключові документи, що регламентують роботу Етичної ради – Регламент та Методологію в цілому. Тепер, відповідно до закону, Етична рада може розпочати перший етап оцінювання кандидатів на посаду члена ВРП». Він також додав, що невідкладно відбудеться розподіл між членами Етичної ради наявних 38-ми справ кандидатів та призначення доповідачів для оцінювання кожного з них. Голова Етичної ради зазначив, що будь-хто може надсилати Етичній раді інформацію про кандидатів на посаду члена ВРП через офіційну сторінку Етичної ради на веб-порталі «Судова влада України» або надіслати на офіційну електронну пошту Ради (ec@court.gov.ua).

У свою чергу, сер Ентоні Хупер – заступник Голови Етичної ради, наголосив, що після ухвалення всіх необхідних документів, Рада може розпочати свою роботу. «Рада зробила чимало за місяць від свого створення. Ми ухвалили Регламент та Методологію. Таким чином, ми можемо почати процес оцінювання кандидатів», – сказав він. Сер Ентоні Хупер також закликав громадськість повідомляти будь-яку відому їм інформацію про кандидатів на посаду членів ВРП, аби члени Етичної ради могли якомога швидше розпочати оцінювання.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати