22 листопада 2021, 11:59

ETERNA LAW запрошує на II Євразійський Форум Комплаєнс офіцерів та Керівників юридичних служб

ETERNA LAW

ETERNA LAW запрошує на II Євразійський Форум Комплаєнс офіцерів та Керівників юридичних служб, який пройде 2-3 грудня 2021 року в Алмати, Казахстан.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Тема форуму: Вирішуємо актуальні проблеми юристів та комплаєнс офіцерів.

Це – перший в історії формат професійних заходів, створений виключно юридичним та комплаєнс співтовариствами.

В умовах непередбачуваності сучасного світу, збільшення регуляторних ризиків та тиску на юристів і комплаєнс менеджерів, наступом автоматизації потрібні ефективні рішення.

Захід буде цікавий представникам великого та середнього бізнесу – власникам і топ-менеджерам, комплаєнс офіцерам, керівникам юридичних та HR департаментів, внутрішнім контролерам, аудиторам та представникам служб безпеки компаній.

Серед підтверджених спікерів Форуму – учасники Compliance Club, фахівці міжнародного рівня в галузі юриспруденції, комплаєнсу, корпоративних розслідувань, due diligence та M&A, крипторегулювання та кібербезпеки, боротьби з корупцією та побудови стійкого бізнесу.

Завдяки їхньому успішному багаторічному професійному досвіду роботи в Євразії учасники Форуму зможуть знайти відповіді та прикладні рішення, як ефективно справлятися з викликами сучасного світу.

Дата: 2-3 грудня 2021 року

Локація: готель Rahat Palace Hotel, Алмати, Казахстан

Формат: офлайн та онлайн

Вартість участі: офлайн (200 євро), онлайн (100 євро)

Зареєструватися на захід можна за посиланням.

Серед спонсорів і партнерів Форуму: Юридична Газета, Kroll, Refinitiv, Kompra, Ethicolntrol, Американська торговельна палата в Україні, Глобальний договір ООН в Україні, Академія комплаєнс, European Compliance Center, Комплаэнс Клуб, LegalHub, ICS, Пространство Комплаенс.

Програма Форуму – за посиланням

З приводу участі у Форумі звертайтеся за електронною адресою: events@eterna.law

З приводу співробітництва звертайтеся до PR директора ETERNA LAW Аліни Мікіної: mikina@eterna.law

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати