03 березня 2020, 14:19

Eterna Law забезпечила представництво інтересів Укравтодору в рамках продовження його співпраці з ЄІБ

Eterna Law

Eterna Law забезпечила представництво інтересів Державного агентства автомобільних доріг України (УКРАВТОДОР) в рамках продовження його співпраці з Європейським Інвестиційним Банком (ЄІБ).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Нарадча PRO. Процесуальні «фільтри» vs адвокатська «демонополізація»».

Нова угода «Транспортний зв'язок в Україні - Фаза 1» передбачає черговий етап фінансування Укравтодору в рамках розвитку інфраструктурних проектів. Eterna Law здійснила комплексну незалежну експертну оцінку проектів угод, а також надала рекомендації, з метою управління ризиками позичальника.

Європейський інвестиційний банк - це міжнародна фінансова організація Європейського союзу для фінансування розвитку окремих європейських регіонів у формі довготермінових кредитів. ЄІБ створений в 1958 р. із метою надання кредитів для спорудження та реконструкції об'єктів, які становлять інтерес для країн ЄС. За участю ЄІБ в Україні були реалізовані такі проекти як «Ремонт автомобільної дороги Київ - Чоп», «Проект покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на під'їздах до м Київ».

Проект вела команда юристів ETERNA LAW в складі партнера Олега Мальського, партнера Максима Услистого і старшого юриста Михайла Литвина.

Нагадаємо, ETERNA LAW виступила юридичним консультантом у рамках укладення угод про співробітництво між Deutsche Bahn AG і «Укрзалізницею».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати