20 листопада 2020, 15:45

ЄС та ЮНОПС передали Нацполіції автомобілі для мобільних груп протидії домашньому насильству

EUAM Ukraine

20 листопада 2020 року Європейський Союз та Управління ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС) передали Національній поліції України дев’ять патрульних автомобілів і дев’ять автомобілів для мобільних груп із реагування на факти домашнього насильства. Автомобілі перебуватимуть у розпорядженні управлінь поліції в дев’яти областях України: Кіровоградській, Львівській, Харківській, Одеській, Київській, Вінницькій, Чернівецькій, Полтавській та Хмельницькій. Крім того, минулого місяця Національна поліція одержала обладнання для дотримання безпеки на дорогах і забезпечення публічної безпеки і порядку, а саме: спеціальні світловідбиваючі жилети, мегафони, ланцюги протиковзання, буксирувальні троси, сигнальні стрічки, троси для запуску двигуна, дорожні конуси та знаки дорожньо-транспортної пригоди. 

_DSC7089 "Домашнє насильство й насильство за ознакою статі є порушенням прав людини, якому немає місця в демократичному суспільстві. Мобільні групи з реагування на факти домашнього насильства є ключовим інструментом у боротьбі з домашнім насильством, і ЄС радо підтримує зусилля Національної поліції з поліпшення роботи цих груп у межах свого провідного проєкту "ПРАВО-Поліція", — наголосив Ксав’є Камю, керівник відділу програм допомоги "Належне управління та демократизація" Представництва ЄС в Україні.

Обладнання закуплене в межах проєкту "Підтримка реформ у галузі верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного врядування" ("ПРАВО-Поліція"), що його реалізує Управління ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу в тісній співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні. Загальна мета проєкту — сприяти верховенству права в Україні та впровадити передовий європейський та міжнародний досвід у цій галузі.

"Я пишаюся тим, що ЮНОПС спільно з Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією та Європейським Союзом працює над реальним поліпшенням життя жертв домашнього насильства, серед яких більшість складають найвразливіші групи – жінки й діти", — зазначила Іріна Саакян Веттер, директорка Управління ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС) в Україні.

_DSC7051

Влітку, в межах проєкту та ініціативи ЄС #TeamEurope із протидії COVID-19, Національна поліція України отримала високоякісні засоби індивідуального захисту, в тому числі 150 000 респіраторів, 462 000 медичних масок і захисні комбінезони, надані Європейським Союзом та Управлінням Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проєктів (ЮНОПС). 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати