17 березня 2023, 17:57

ЄС та Україна пролонгували "транспортний безвіз" до 30 червня 2024 року

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України

Європейський Союз та Україна пролонгували "транспортний безвіз" ще на рік, до 30 червня 2024 року. Українським перевізникам і надалі не потрібні дозволи для двосторонніх і транзитних перевезень до країн ЄС. Про це зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Міноборони створюють підрозділ міжнародного права".

"За час своєї дії транспортна угода довела ефективність. Обсяги вантажних перевезень та кількість перевізників зросла на понад 50%. "Транспортний безвіз" – це невід’ємна частина нашої інтеграції з ЄС. Це можливості для більшої кількості українських підприємців вийти на європейські ринки. Це частина побудови експортоорієнтованої економіки в Україні", – сказав прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль зауважив, що "транспортний безвіз" сприяє успішній модернізації логістики в західному напрямку. Він додав, що Україна продовжує інтеграцію до європейської транспортної мережі TEN-T та реалізацію ініціативи "Шляхи солідарності" для нарощування експорту української агропродукції.

Також разом із партнерами Україна докладає зусиль для продовження зернової ініціативи. Як повідомив глава Уряду, від початку дії ініціативи вдалося експортувати понад 24 млн тонн продовольства.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати