04 лютого 2021, 16:21

Е-паспорт можна буде використовувати нарівні з паперовим: прийнято за основу законопроєкт

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховною Радою України прийнято за основу проєкт Закону № 4355 "Про внесення змін до Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Робота з дому за новими правилами: прийнято закон".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Законопроєктом пропонується закріпити на рівні закону можливість використання громадянами України відображення в електронній формі інформації, що міститься у паспорті громадянина України у формі картки, у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, а також у інших документах, в яких відображається інформація про реєстраційний номер облікової картки платника податків та/або про зареєстроване місце проживання (е-паспорт та е-паспорт для виїзду за кордон).

Проєктом також передбачається привести термінологію Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" у відповідність до Закону України "Про електронні довірчі послуги".

Нагадаємо, Рада схвалила допомогу з часткового безробіття не лише в період пандемії COVID-19.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати