26 січня 2022, 18:35

Електронні квитки у транспорті: законопроєкт прийнято за основу

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Прийнято за основу проєкт Закону №5705 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження електронних квитків на автомобільному та міському електричному транспорті".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Документ робить електронний квитоку правовою підставою для укладення договору перевезення пасажира та багажу, а також створює умови для належного функціонування автоматизованої системи оплати вартості проїзду в міському пасажирському транспорті.

Законопроєктом пропонується:

  • встановити, що укладення договору перевезення пасажира та багажу підтверджується наданням відповідно квитка або електронного квитка та багажної квитанції, вимоги до яких встановлюються згідно із законодавством;
  • оновити визначення понять «електронний квиток» та «квиток»;
  • віднести до повноважень центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту, затвердження форми, обов’язкових реквізитів та відомостей, які має містити проїзний документ та електронний проїзний документ, тощо.

Відповідні зміни пропонуються до Цивільного кодексу, законів України «Про міський електричний транспорт», «Про автомобільний транспорт».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати