28 липня 2021, 10:15

Експрацівника прокуратури засуджено до 7 років ув’язнення за заволодіння речовими доказами

Пресслужба Офісу Генпрокурора

Суд визнав винним колишнього прокурора військової прокуратури Дарницького гарнізону у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 КК України).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Керівнику АРМА та його заступнику повідомлено про підозру"

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

Вироком Дарницького районного суду міста Києва йому призначено покарання – 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки та з конфіскацією всього належного на праві власності майна.

У суді прокурори довели, що колишній прокурор військової прокуратури, здійснюючи процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за підозрою командира однієї з військових частин, з квітня по жовтень 2015 року заволодів речовими доказами – грошовими коштами у сумі 38,8 тис доларів США та 60,5 тис грн, вилученими під час обшуку, та розпорядився ними на власний розсуд.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати