02 липня 2020, 18:16

ДВС упродовж минулого тижня стягнула понад 160 млн грн аліментів

Прес-служба Мін'юсту

ДВС Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнула 160,7 млн грн аліментів. По 671 виконавчому документу погашено заборгованість в повному обсязі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Мін'юсті призначено заступника з питань цифрового розвитку".

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Так, найбільшу суму заборгованості зі сплати аліментів – 268 тис. грн – погашено в Дарницькому районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції. Завдяки застосуванню до боржника тимчасових обмежень, зокрема, у праві керування транспортними засобами та праві виїзду за межі України, стягнуто всю суму боргу, який утворився з березня 2014 року по червень 2020 року.

Зокрема, після застосування державним виконавцем до боржника заходів, передбачених частинами 9, 12 статті 71 Закону України "Про виконавче провадження" (тимчасове обмеження боржника: у праві виїзду за межі України; у праві керування транспортними засобами; у праві користування зброєю; у праві полювання) у Кам’янсько-Дніпровському районному відділі ДВС Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) сплачено 204 тис. грн аліментів та 102 тис. грн штрафу.

Скадовським районним відділом державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) було виставлено на торги нерухоме майно (житловий будинок) боржника з метою стягнення 588 тис. грн аліментів. Після того, як майно не було реалізовано,  стягувачка виявила бажання залишити житловий будинок за ціною останніх торгів 460 913,60 грн в рахунок погашення боргу. Залишок боргу на 01.06.2020 складає 179 052,00 грн.

Нагадаємо, протягом тижня органи виконавчої служби стягнули 6,8 млн грн боргу із зарплати.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати