02 червня 2020, 14:11

ДСЗУ: підтримка малого та середнього бізнесу від держави

Скільки робочих місць буде збережено?

ДСЗУ

Станом на 1 червня 2020 р. роботодавцями до центрів зайнятості подано 12 763 пакети документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "64% бізнесу повідомляють про падіння доходів, - АСС".

Про це повідомляє ДСЗУ.

Наразі ухвалено 9204 позитивних рішення щодо надання такої допомоги для покриття витрат на заробітну плату 96 811 працівникам. Найбільша кількість звернень надійшла від представників малого та середнього бізнесу Сумської, Харківської, Івано-Франківської, Чернігівської та Полтавської областей.

Так, допомога по частковому безробіттю надається роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, які зупинили чи скоротили свою діяльність у зв’язку з карантином. Така допомога передбачена ст. 47-1 Закону України "Про зайнятість населення". Допомога встановлюється за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної ставки або окладу, але не більше 4723 грн на місяць.

Допомога надається на строк зупинення (скорочення) діяльності компанії, а також впродовж 30 календарних днів після закінчення карантину.

Як відомо, на цю програму постановою КМУ "Про виділення коштів для надання фінансової допомоги Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття" було спрямовано 4,7 млрд грн. Як зазначається, кількість роботодавців, які скористалися цією можливістю отримання фінансової підтримки від уряду, збільшується.

Детально про порядок і умови отримання допомоги по частковому безробіттю можна ознайомитися на сайті державної служби зайнятості в покроковій інструкції.

Нагадаємо, в Україні збільшили розмір допомоги на дітей, над якими встановлено опіку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати