07 липня 2021, 10:14

ДПС змінило поряд ведення оперативного обліку податків, зборів, платежів та ЄСВ

Пресслужба ДПС

З 05 квітня 2021 року набрав чинності новий Порядок ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Порядок).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінюст ініціював доопрацювання електронної системи стягнення коштів з боржників"

Про це повідмоляє пресслужба ДПС. 

Порядок удосконалює процеси ведення оперативного обліку платежів, контролю за своєчасністю і повнотою перенесення інформації з первинних документів платників до їх інтегрованих карток.

Крім того, новий Порядок забезпечує:

1. Визначення правил ведення в податкових органах оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ).

2. Урегулювання правил ведення оперативного обліку податків, зборів, платежів та ЄСВ.

Так, оперативний облік платежів здійснюється податковими органами в інформаційній системі. Метою ведення оперативного обліку і складання звітності податкових органів є забезпечення користувачів повною, достовірною та неупередженою інформацією щодо стану розрахунків платників з бюджетами та фондами загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування для прийняття оптимальних управлінських рішень.

3. Функціонування автоматизованої системи попереднього та загального контролів, які здійснюються структурними підрозділами органів ДПС за напрямами роботи для забезпечення достовірності облікових показників щодо стану розрахунків платників із бюджетами та цільовими фондами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати