07 листопада 2019, 13:48

ДПС буде єдиною юрособою з відокремленими підрозділами

Вісник ДФСУ

Кабінет Міністрів України схвалив проект змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо удосконалення структури управління у сфері державної податкової та митної політики. Законопроект має на меті запровадження ефективної організаційної структури податкових органів, побудованої за функціональним принципом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Надання автомобіля в оренду: хто сплачує транспортний податок".

Так, документом вносяться зміни до Податкового кодексу України, законів України "Про центральні органи виконавчої влади" та "Про державну службу". Цими змінами чітко розмежовуються функції податкової і митної служб в сфері адміністрування податків і зборів. Одночасно за державними податковими інспекціями закріплюється статус структурних підрозділів терорганів (відокремлених підрозділів) ДПСУ. 

Законопроект також передбачає низку уточнюючих положень, зокрема, щодо:

  • делегування повноважень на виконання функцій, передбачених Податковим кодексом, законодавством з питань сплати ЄСВ, у керівній вертикалі ДПСУ;
  • рівнів контролюючих органів для можливості адміністративного оскарження рішень таких органів платниками податків; особливостей обліку великих платників податків у тероргані (відокремленому підрозділі) ДПСУ, який здійснює супроводження великих платників податків, або його структурних підрозділах; термінології Кодексу щодо назв органів влади, які реалізують податкову та митну політику.

Також законопроект визначає особливості оплати праці та проходження служби державними службовцями ДПСУ та Держмитслужби та їхніх терорганів.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати