28 травня 2020, 11:55

Доступ ЗМІ до ВРУ під час карантину: внесено зміни до розпорядження

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вніс зміни до Розпорядження №151 "Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби" від 12 березня 2020 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КМУ вніс зміни до порядку надання субвенції громадам на їх розвиток".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

"На часткове виключення з пункту 1 цього розпорядження дозволити присутність у Верховній Раді України за наявності постійної картки акредитації та додаткової перепустки, виданої Апаратом Верховної Ради України:

1) журналістів і операторів / фотокореспондентів засобів масової інформації -в прес-центрі на третьому поверсі будинку Верховної Ради України (місто Київ, вул. Грушевського,

2) одного оператора / фотокореспондента від засобу масової інформації у ложі преси балкона зали засідань Верховної Ради України.

Установити, що оператори / фотокореспонденти допускаються у ложу преси балкона зали засідань Верховної Ради України в порядку черги, а їх загальна кількість у цій ложі не може перевищувати 30 осіб", -  зазначається у документі.

(Для перегляду натисніть на зображення)

зміни до розпорядження 28.05.20 1

зміни до розпорядження 28.05.20 2

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати