03 серпня 2021, 12:47

Доступ до інформаційних даних про межі територіальних громад відкрито

Урядовий Портал

Новий набір інформаційно-довідкових даних про межі територіальних громад вже у відкритому доступі на Публічній кадастровій карті. Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook написав Міністр аграрної політики та продовольства України  Роман Лещенко, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Сьогодні Держгеокадастр відкрив доступ до нових інформаційно-довідкових даних про межі територіальних громад. Їх можна переглянути на Публічній кадастровій карті (map.land.gov.ua)

Вони відображають межі ОТГ, які об’єдналися відповідно до Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад».», - зазначив Роман Лещенко.

Міністр додав, що насамперед ці дані винесли для власників земельних ділянок, розробників документації із землеустрою, органів державної та місцевої влади.

Інформація про межі територіальних громад лише інформативна, але вже зараз допоможе уникнути дублювань та непорозумінь під час розроблення проектів землеустрою та комплексних планів просторового розвитку територій ОТГ», - написав Роман Лещенко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати