10 жовтня 2019, 12:06

Доручення на митні огляди стануть електронними

Урядовий портал
Уряд вдосконалює порядок взаємодії правоохоронних органів та органів доходів і зборів під час здійснення контролю за переміщенням товарів, транспортних засобів через митний кордон України шляхом централізації направлення доручень в електронному вигляді із використанням відповідної інформаційної системи.
2 жовтня було затверджено на засіданні Уряду постанову №861.

З метою забезпечення уніфікованого обліку доручень на проведення митного огляду (переогляду) товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які направляються правоохоронними органами, відстеження результатів їх направлення, уникнення зловживань у цій сфері пропонується запровадити централізоване надсилання зазначених доручень в електронному вигляді.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Підготовку необхідних змін до нормативно-правових актів, а також розробку необхідного програмного забезпечення буде здійснено за результатами розпочатого експериментального проекту з організації централізованого надсилання правоохоронними органами в електронному вигляді доручень на проведення митного огляду (переогляду) товарів, транспортних засобів комерційного призначення.

Постанова №861 набрала чинності 4 жовтня 2019 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати