23 квітня 2020, 16:50

Договір управління майном: особливості оподаткування

ГУ ДПС у Дніпропетровській області

ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що об’єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як заповнити уточнюючу декларацію з плати за землю за березень 2020 року?".

Як зазначається, норми встановлені п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 ПКУ.

Так, редакція розділу III "Податок на прибуток підприємств" ПКУ не містить положень щодо окремого обліку за договорами управління майном і подання платниками податку – управителями майна окремих декларацій з податку на прибуток.

Тобто розрахунок об’єкта оподаткування податком на прибуток здійснюється на підставі даних бухгалтерського обліку шляхом коригування фінансового результату до оподаткування, визначеного у фінансовій звітності з урахуванням операцій за договорами управління майном, на різниці, які збільшують або зменшують фінансовий результат до оподаткування, відповідно до положень ПКУ.

Нагадаємо, "карантинні" закони не звільняють від сплати ПДВ, акцизного податку та рентної плати.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати