22 травня 2020, 17:18

До судів з початку дії карантину не допустили 1002 відвідувачів з ознаками ГРВІ

Прес-служба Служби судової охорони

Співробітники Служби судової охорони в умовах дії карантинних заходів та обмежень продовжують нести службу з охорони об’єктів судової влади і вживають заходи щодо протидії розповсюдженню COVID-19 у судових установах.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


IMG-20200407-WA0004

Читайте також: "КЦС ВС роз’яснив порядок вивільнення працівника у зв’язку зі скороченням штату працівника".

Про це повідомляє прес-служба Служби судової охорони.

Так, із початку введення карантинних заходів у 251 суді, органі та установі системи правосуддя, що перебувають під охороною Служби судової охорони, співробітники Служби проводять температурний скринінг їх працівникам і відвідувачам.

За цей час судові охоронці перевірили майже 317,5 тис. осіб. 1002 відвідувачам було відмовлено в допуску до судів у зв’язку з підвищеною температурою тіла та наявними ознаками респіраторних захворювань і запропоновано звернутися до лікарів. На двох відвідувачів, які відмовилися дотримуватися карантинних заходів та одягнути захисні маски, викликаними поліцейськими складено адміністративні матеріали за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм).

Як зазначається, найбільше відвідувачів з ознаками ГРВІ не допущено до судових установ міста Києва, Київської та Харківської областей.

Нагадаємо, ВРП вирішила внести подання про призначення 36 кандидатів на посади суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати