28 вересня 2022, 15:41

До команди ЮФ «Горецький і Партнери» приєднався новий партнер з банківського і фінансового права Микола Ліхачов

Горецький і Партнери

Юридична фірма «Горецький і Партнери» рада повідомити про відкриття практики банківського і фінансового права, а також практики приватних клієнтів на чолі з партнером Миколою Ліхачовим, таким чином посилюючи міжнародний і транзакційний напрямок роботи фірми.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ роз'яснив учасникам ринку небанківських фінпослуг правила ліцензування та реєстрації"

Микола Ліхачов представляє інтереси як великих комерційних й інвестиційних банків, так корпорацій і приватних клієнтів у процесі укладення кредитних угод з корпоративного, торговельного та проектного фінансування, угод по реструктуризації заборгованості.

Професійний досвід пана Ліхачова охоплює супровід M&A угод як іноземних інвесторів щодо виходу на український ринок, так і локальних клієнтів у питаннях створення та управління іноземними компаніями і фондами, а також супровід складних юридичних кейсів, пов'язаних з великомасштабними транскордонними угодами, підготовкою до виходу на IPO, випуском і розміщенням боргових цінних паперів на міжнародних фондових ринках.   Микола Ліхачов має успішний досвід роботи у сферах корпоративного права, міжнародного податкового структурування, проведення розшуку активів і forensic. Також Микола супроводжував угоди з купівлі-продажу елітної нерухомості, яхт і літальних засобів, в тому числі і за кордоном.

У цей непростий для країни час ключовими послугами практики є оцінка фінансових збитків, завданих війною з рф, а також впровадження механізмів щодо стягнення заподіяної шкоди через міжнародні механізми. Крім того, пан Ліхачов надає послуги зі структурування та купівлі-продажу корпоративних та приватних активів, працює з українськими та іноземними банками у питаннях обслуговування корпоративних та приватних клієнтів.

До приєднання до ЮФ «Горецький і Партнери», Микола обіймав посади партнера та керівника практики банківського і фінансового права в ETERNA LAW; партнера у Spensers (раніше Spenser & Kauffmann); працював радником голови правління банку «Національний кредит», обіймав посаду старшого юриста в юридичній компанії «Левенець, Маців & Партнери» і працював у міжнародній юридичній фірмі «CMS Cameron McKenna».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати