25 травня 2023, 16:05

До 5 років засуджено сєвєродончанина, який був учасником збройного формування «Армии Юго-Востока»

Пресслужба Луганської обласної прокуратури

За публічного обвинувачення Луганської обласної прокуратури Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав громадянина України винним в участі у діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 2 ст. 260 КК України). Йому призначене покарання у виді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вбивство 5-річного Кирила Тлявова: прокуратура оскаржуватиме вирок суду"

Прокурори у суді довели, що житель м. Сєвєродонецьк у 2014 році вступив до незаконного збройного формування окупаційної адміністрації рф – так званої «Армии Юго-Востока».

Під час окупації території Луганщини він брав участь у «фільтраційних заходах» на блок-постах у напрямку м. Сєвєродонецька. Засуджений отримав військову форму та георгієвську стрічку, як елемент розрізнення. Перевіряв документи людей, обшукував авто та особисті речі з метою здобуття розвідувальної інформації щодо дислокації позицій ЗСУ.

Діяльність угруповання, до складу якого входив засуджений, була припинена у липні 2014 року після звільнення населених пунктів Луганщини від незаконних збройних формувань рф.

Співробітники СБУ затримали чоловіка навесні 2022 року.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати