22 листопада 2019, 17:50

Дмитра Венцковського призначено заступником Голови ДФС України

Прес-служба ДФС України

З 19 листопада 2019 р. Дмитра Венцковського призначено на посаду заступника Голови Державної фіскальної служби України. Це рішення закріплене розпорядженням КМУ №1068-р від 15 листопада 2019 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 1 січня змінюється форма податкової декларації про майновий стан і доходи".

Про це повідомляє прес-служба ДФС України.

Так, пана Венцковського призначено строком на п’ять років, що обумовлено вимогами Закону України "Про державну службу", згідно з якими на посади категорії "А" (вищий корпус державної служби) застосовується строкове призначення. 

"Відповідно до покладених на мене обов’язків, пріоритетними для мене будуть наступні завдання: завершення процедури розподілу майна між ДПС/Держмитслужбою, з урахуванням специфіки цих служб та потреб у забезпеченні їх безперебійної ефективної діяльності; підтримання спільних функцій та процедур для ДФС/ДПС/Держмитслужби до завершення їх розподілу та забезпечення ДФС фінансуванням до завершення реформи", - зазначив Дмитро Венцковський.

Довідка

На сьогодні є три суб'єкти владних повноважень:

1. Державна податкова служба, якій передано податкову функцію і яка розпочала діяльність (розпорядження КМУ №682-р від 21.08.2019 р.).

2. Державна митна служба, якій буде передано митну функцію.

3. Державна фіскальна служба, якій повернуто правоохоронну функцію до утворення Бюро фінансових розслідувань.

На даний момент вже створено територіальні органи ДПС та ДМС, але балансоутримувачем цього майна залишається ДФС. Сукупна балансова вартість майна ДФС (разом з територіальними органами) складає майже 4 млрд грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати