15 березня 2021, 16:51

Для підтримки бізнесу в Україні відкрились ковідні Бізнес-клініки

Прес-служба ТПП

У лютому 2021 в межах проєкту «EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується ЄС та урядом Німеччини і реалізується GIZ, розпочали свою роботу COVID-19 Бізнес-клініки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд збільшив розмір максимальної грошової компенсації бізнесу"

Про це повідомляє прес-служба ТПП.

Новостворені бізнес-осередки протягом шести місяців (з лютого по серпень 2021 року) надаватимуть практичну підтримку мікро-, малим і середнім підприємствам (ММСП) задля подолання економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19, та допомагатимуть покращити перспективи їх розвитку. Бізнес-клініки створені на базі Центрів інформаційної підтримки бізнесу, які були засновані в рамках ініціативи EU4Business в 2017 році. Вони проводитимуть тренінги, вебінари, форуми, спрямовані на подолання наслідків COVID-19, а також надаватимуть консультаційну підтримку малим і середнім компаніям з різних сфер економіки. 

Однією з перших розпочинає свою роботу COVID-19 Бізнес-клініка в місті Дніпро. Її діяльність буде спрямована на консультаційну та інформаційну підтримку галузі гостинності та переробної промисловості з секторів машинобудування, електротехніки, хімічної промисловості, постачальників продуктів для HoReCa під час кризи та її економічної складової. 

Бізнес-клініка в Дніпрі обслуговуватиме підприємців як із сусідніх областей: Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Черкаської, контрольованих урядом територій Донецької області, так і з інших регіонів, оскільки працюватиме переважно в онлайн-режимі. 

Акцент буде зроблений, насамперед, на залучення ММСП до інформування, діагностики, навчання, індивідуального та групового консультування, створення інформаційно-освітніх продуктів, включаючи цікаві кейси.

Особлива увага приділятиметься інструментам, які дозволять раціональніше будувати виробничі та бізнес-процеси, бережливо використовувати ресурси, зменшити навантаження на навколишнє середовище. 

У результаті ММСП, які пройдуть етапи інформування, діагностики, консультування і навчання, отримають нові рішення і напрямки розвитку своїх підприємств у кризовій ситуації, відкориговані у відповідності до виявлених проблем. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати